VČELIČKY

01.01.2022

Praskání balónků uvázaných kolem pasu

Další hra, kterou osobně řadím mezi ty lepší je hra na včeličky. Nutno podotknout, že i na tuto hru musí být publikum připraveno. Musí mít všichni smysl pro humor a rozhodně není na škodu, když si každý dá nějakou skleničku před samotnou hrou - ovšem není to podmínka a pokud by snad někdo měl těch skleniček víc, doporučuji se této hry neúčastnit. Stejně tak doporučuji vynechat děti, seniory a osoby s omezenou hybností - je to trochu sport! 

HRA JE VELICE JEDNODUCHÁ:

Potřebujeme 2 družstva se stejným počtem soutežících (ideálně alespoň 2×6 osob, muži i ženy dohromady) a stejný počet balónků a provázků (cca 100-120cm). Do obou družstev rozdáme balónky a provzáky - každý soutěžící bude mít provázek a balónek. Balónek si každý nafoukne a následně provázkem uváže kolem pasu tak, aby měl balónek na zádech (možná trochu níž :)).

Družstav stojí v zástupech a před ně, cca 6-10m umístíme židli (stůl či cokoliv pevného o co se půjde opřít) - před každé družstvo jednu.

Odstartujeme hru a z každého družstva vyběhne první soutěžící, doběhne k židli, opře se o ní rukama a nastaví... balónek...

V tuto chvíli vybíhá druhý soutežící, doběhne k prvnímu, kterého chytí za boky a bez použití končetin se snaží tělem baónek předchozího soutežícího prasknout.... ano, vypadá to jako kopulační pohyby a v tom je ten vtip.... Jakmile balónek praskne, první soutěžící odbíhá okolo na konec řady svého týmu a druhý se posouvá k židli... vybíhá třetí ... takto to jde stále dokola... Vyhrává to družstvo, které nemá žádného soutěžícího s nafouknutým balónkem.

A JAK TAKOVÁ HRA VYPADÁ V PRAXI?

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur.