SLUŽBY

Vedle svatebních oslav se zaměřuji také spoustě dalších hudebních akcím. Pokud tedy plánujete nějakou akci, tak věřte, že Váš večírek si užijete naplno! svatba, narozeninová oslava, music klub, sportovní událost, párty všeho druhu, firemní akce, sešlosti. 


Svatby

Svatba, den který patří novomanželům. Je mým cílem, aby tento první společný den byl dokonalý. Hudba ke svatbě patří jako muž k ženě a zábava je královnou a králem celého dne. Pokud hledáte svatebního DJe, tak jste tady správně! Schůzku s klienty před akcí beru jako samozřejmost. Každá svatba je originální a rád vyslyším Vaše požadavky a hudební přání. Zde jsem připraven vyhovět všem generacím hostů, kterým zahraji rád to nejlepší od lidovek, přes staré dobré hity až po písně, které se drží na příčkách dnešních hitparád! Pokud jste rockeři, tak ani Vy se nebudete nudit! Rád celý den pro Vás samozřejmě rád také odmoderuji! A jestli se jedná o netradiční svatbu s netradičním odervaním, nabízím nazvučení oddavku.

Oslavy & jubilea

Večírky všeho druhu

Plánujete narozeninovou párty? Chcete update své oslavu na vyšší level? Nabízím kvalitní hudební všech žánrů. Můžete se těšit na kvalitní hudební zábavu a po dlouhou dobu bude vzpomínat na báječnou párty! 

Firemní výročí, založení společnosti, vánoční večírek - místo kde se setkávají rozdílné generace a rozdílné preference v hudebních stylech. Proto vždy hraji napříč všemi žánry pro spokojenost každého z hostů.

Maturitní & studentské akce

Sportovní & kulturní akce

Zápasy, soustředění, turnaje,hasičské závody apod. Události kde pokládám za důležité zvládat moderování a jistou míru improvizace.

"naburcuji" fanoušky, i když hra vypadá bledě.

Hudební kluby


Ke společenským akcím nabízíme další kulturní zážitky a aktivity. Ve spolupráci s latinodance nabízíme taneční školu na vaší svatbě či oslavě.